Дніпро ділиться досвідом з іншими українськими містами в організації паркувального простору

До Дніпра завітала делегація з представників місцевого самоврядування Полтави, Житомира, Вінниці, Києва та Миколаєва, щоб ознайомитися і перейняти досвід організації системи паркувального простору. Візит організовано в рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

IMG_0170

Делегатів серед іншого детально ознайомили з тим, як впроваджена система парковок у місті, як працює інспекція з питань паркування, з відкритими паркувальними майданчиками, оплатою послуг, виявленням і фіксацією відповідних порушень, а також з евакуацією транспортних засобів, доставлянням машин на штрафмайданчик тощо.

«Паркувальний простір Дніпра – це багатофункціональна система, до якої належать як платні, так і безкоштовні парковки, а також контроль за дотриманням правил паркування, який забезпечує муніципальна інспекція. Дніпро перший в Україні створив таку службу контролю. Маємо передовий досвід використання у своїй роботі і цифрових інформаційних технологій. Завдяки запровадженню платного паркування нам вдалося значно розвантажити від машин центральну частину міста. За 2,5 роки ефективного способу контролю за паркуванням та взаємодії з водіями є позитивні результати – автомобілісти стають більш дисциплінованими у дотриманні правил дорожнього руху, паркуванні. Але водночас є й такі, що все ж порушують. Тому раді поділитися досвідом з представниками інших міст», — підкреслила виконувачка обов’язків начальниці інспекції з питань паркування ДМР Марія Алейниченко.

IMG_0258

Усі гості вражені комплексним підходом в організації паркувального простору у Дніпрі.

Начальник управління транспортного комплексу, зв'язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради Дмитро Попов упевнений: побачене у Дніпрі значно спростить запровадження системи паркування в його місті: «Зараз працюємо над цим, і позитивний досвід Дніпра стане якраз у пригоді. Саме практика вашого міста показує, як можна ефективно і правильно реалізовувати систему паркування, відповідного контролю, щоб, зокрема, й розвантажити центр міста».

IMG_0378

Зі свого боку депутат Вінницької міської ради Віктор Перлов додав: «Вражені побаченим у Дніпрі, де створені усі умови для правильного паркування. А ті водії, що порушують, несуть адміністративну відповідальність. Усе чітко і злагоджено відпрацьовано».

IMG_0391 IMG_0195 IMG_0323