Субота, 15 червня 2024 року

«Дніпро-1» впевненно переміг чорногорський «Дечич»

У черговому контрольному матчі в Анталія дніпровські футболісти перемогли «Дечич» -2:0.
Голи: Піхальонок (56, з пенальті), Горбунов (73).
Про це повідомляє СК «Дніпро-1».

2018
Черговим суперником дніпрян на зборах в Туреччині став чорногорський «Дечич», який спортклубівці рівно два роки тому тут в Анталії перемагали 1:0, а зараз займає друге місце у своєму чемпіонаті. Цього разу тренерський штаб дніпрян вирішив перейшов на гру у чотири захисники, а у самому складі відбулося три зміни: на останній межі вийшов Юрчук, на лівому фланзі Кравець склав тандем з Мірошніченком, а на вістрі атаки зіграв Ківінда.
Вже на старті матчу дніпряни двічі досить грубо помилялися у захисті, але суперники не зуміли скористатися подарунками і завдали два неточних удари, у тому числі і після виходу сам на сам. Невдовзі знову Асовіч міг скористатися помилкою дніпрян в обороні, але тепер відмінно зіграв Юрчук, котрий відбив удар ногою.
З іншого боку спортклубівці дуже непогано контролювали м’яч, подовгу його розігруючи, поступово намагаючись розхитати оборону суперника. До завершення першого тайму спортклубівці продовжували мати ігрову перевагу, але витиснути щось з цього дніпряни не зуміли.

У перерві склад дніпрян зазнав суттєвих змін, і у першу чергу увагу на себе звернув новачок команди Олег Очеретько, який гратиме за спортклубівців до кінця чемпіонату на умовах оренди. Крім того вперше на зборах зіграв у воротах Крапивцов, Мірошніченко опустився у захист, а його позицію зайняв Горбунов.
Вже на початку тайму Гуцуляк у фірмовому стилі закручував м’яч у дальню дев’ятку з кута карного майданчику, але трохи неточно. Але все ж таки досить швидко дніпряни відкрили рахунок. Горбунов вривався у карний майданчик суперника і був зупинений недозволеним прийомом – пенальті чітко реалізував Піхальонок! Одразу ж рахунок міг подвоїти Філіппов, проте неточно замкнув простріл з правого флангу.
Другий гол на 73-й хвилині потужним ударом забив Горбунов.