Субота, 15 червня 2024 року

«Дніпро-1» переміг «Воркслу» та наздогнав «Шахтар»

У Полтаві дніпряни виграли у місцевої «Ворскли» та продовжили свою переможну серію – 3:2.
Голи: Філіппов (5), Степанюк (40), Гуцуляк (42, пас Кравець), Гуцуляк (53, пас Піхальонок), Степанюк (90, з пенальті).
Про це повідомляє СК «Дніпро-1».

25.10.2023-15-06-21_IMG_0409-
У стартовому складі дніпрян в порівнянні з минулим переможним матчем проти «Динамо» на поєдинок проти полтавчан відбулося три зміни: на останній межі замість Волинця, котрий у київському матчі отримав пошкодження вийшов Кінарейкін, в обороні дискваліфікованого Сарапія замінив Каплієнко, котрий зайняв позицію лівого захисника, а Кравець перейшов в центр захисту, а в середній лінії тренерський штаб дав відпочити Рубчинському, який зайняв місце на лаві для запасних, а з перших хвилин гру розпочав Горбунов.
Дніпряни одразу взяли м’яч під свій контроль, і вже на 3-й хвилині Лєднєв отримав можливість для удару, проте він вийшов несильним, і Ісенко спокійно забрав м’яч у нижньому куті. Проте гості все ж таки забили швидкий гол. Філіппов скористався помилкою захисника суперника, перехопив передачу неподалік карного майданчику «Ворскли» і з лівої ноги завдав обвідний удар у дальній кут – голкіпер господарів був безсилий врятувати свою команду!

3119139138
А далі команди обмінялися забитими м’ячами. Спочатку Степанюк замкнув головою навіс з правого флангу, тим самим перервавши суху серію дніпрян, але розігравши з центра поля спортклубівці знову вийшли вперед – Кравець навісив у карний майданчик, там м’яч потрапив до Гуцуляка і той спокійно розібрався з Ісенком!
На початку другого тайму дніпряни продовжили контролювати ситуацію на полі і доволі швидко довели перевагу до двох голів. Гуцуляк підхопив м’яч у власному карному майданчику, пішов вперед, продовжив атаку пасом на Піхальонка, котрий пішов розганяти комбінацію і знайшов на правому фланзі того ж Гуцуляка, котрий відмінним ударом під поперечину оформив дубль!
На 88-й хвилині у дуже спірному епізоді Монзуль призначає пенальті у ворота дніпрян за нібито фол Горіна на Феліпе, хоча Олег зіграв у м’яч, після чого суперник у нього врізався. З 11-метрової позначки Степанюк забив свій другий гол у матчі, скоротивши рахунок до мінімуму, тим самим спортклубівці отримали дуже нервову кінцівку гри, під час якої Кінарейкін встиг здійснити сейв після удару суперника головою. Проте дніпряни зуміли втримати позитивний результат і продовжили свою переможну ходу!