«Дніпро-1» одержав другу поспіль перемогу у чемпіонаті

Сьогодні на стадіон «Дніпро-Арена» дніпряни перемогли «Металіст 1925» (Харків) 1:0.

1494

Гол: Лєднєв (58).
Це вже друга поспіль перемога у чемпіонаті України.
Про це повідомляє СК «Дніпро».
На домашній матч проти «Металіста 1925» Юрій Максимов застосував май же той же склад, котрий кілька днів тому проводив виснажливий кубковий поєдинок в Житомирі, тільки травмованого Бабенка замінив Каплієнко, котрий зайняв позиції лівого захисника, Кравець змістився у центр оборони, а Сарапій пішов в опорну зону.
Дніпряни з перших секунд гри притисли суперника до його карного майданчику, але пробити такий щільний «автобус» було досить непросто. Першим на удар наважився капітан – на 7-й хвилині Сваток з дальньої відстані пробив поруч із стійкою. Витримавши стартовий натиск дніпрян гості потроху стала переходити центр поля і діяти більш активно в атаці. Перший удар повз воріт харків’яни завдали на 15-й хвилині. Проте то був тільки епізод.
Але ж до перерви рахунок не змінився.
Кількість ударів дніпрян перейшла в якість на початку другого тайму- Лєднєв отримав пас з правого флангу від Пуріти і потужне пробив метрів з 25-ти прямо під поперечину – голкіпер гостей був безсилий врятувати свою команду!
Заключні хвилини матчу вийшли дуже нервовими. Дніпряни намагалися більше діяти на контратаках, і в одній з атаки захисники «Металіста 1925» заблокували удари Рубчинського і Піхальонка, а в іншому випадку Монзуль врятував свою команду після потужного удару Пасіча.
У підсумку дніпряни здобули непросту перемогу і продовжили сходження на гору у турнірній таблиці чемпіонату!