«Дніпро-1» крупно переміг «Чорноморець»

На домашньому стадіоні «Дніпро-Арена» дніпряни переконливо переграли одеський «Чорноморець» - 5:2.

Голи: Філіппов (16), Авагімян (22), Адамюк (49), Лєднєв (59)., Кузик (76), Танчик (90), Мірошніченко (90+2).
Про це повідомляє СК «Дніпро-1».

 

 

1747
Наставник дніпрян Юрій Максимов повністю повторив той же склад, котрий переграв у гостях «Шахтар». Спортклубівці починають пресингувати суперника і відібравши м’яч у суперника біля його кутового прапорця спортклубівці завершили комбінацію неточним ударом Рубчинського. Після такого ж пресингу Піхальонок змушує суперника вибити м’яч в аут, з якого Адамюк робить вкидання на кут воротарського майданчику, де Філіппов розгортає захисника і влучно б’є низом у дальній кут -1:0!
Пропущений гол змусив заграти гостей активніше і одразу ж вони завдали першого неточного удару, при цьому арбітриня зустрічі побачила в епізоді кутовий. Невдовзі одесити заробили штрафний удар прямо перед карним майданчиком дніпрян, Авагімян завдав удару в поперечину, після чого м’яч влучив у Волинця і залетів у сітку воріт -1:1.
У перерві замість Філіппова вийшов Танчик і на вістрі атаки перейшов Гуцуляк. Саме Гуцуляк став своєрідною стінкою для Адамюка, котрий обігрався з партнером і з носку пробив низом у дальній кут – 2:1.

 

 

2731827539

 
Розуміючи, що перевага дуже хитка спортклубівці провели блискучу комбінацію Піхальонок – Танчик – Лєднєв, коли останньому залишалося влучити з метру у порожні ворота -3:1!
на 76-й хвилині чергова атака гостей завершилася голом Кузика, який спокійно розстріляв ворота спортклубівців у карному майданчику.
За мінімального рахунку дніпряни взяли м’яч під контроль, повністю позбавивши суперника можливості проводити атаки, а джокером спортклубівців у ці хвилини став Танчик, котрий двічі відбирав м’яч у суперників на їх половині поля, і якщо у першому випадку його удар був неточним, то з другої спроби Володимир прошив голкіпера -4:2! А вже у компенсований арбітринею час Мірошніченко перехопив передачу суперника перед карним майданчиком і завдав невідпорного удару в дев’ятку! 5:2.
Непроста, але повністю заслужена перемога дніпрян, котрі очолюють турнірну таблиці після першого кола.

Метки: Дніпро-1