Днепрянка отыскала пропавшую девушку из Новомосковского района

Ушедшая из дому девушка 14 лет приехала в Днепр из Новомосковского района и едва не осталась ночевать на улице. По информации в Интернете ее узнала местная жительница и сообщила в полицию. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

-Повідомлення про зникнення дівчини надійшло до Перещепинського відділення поліції 12 серпня. Мати зниклої розповіла, що дитина раніше з дому ніколи не уходила. Разом з родичами та знайомими мати намагалася самостійно розшукати доньку, але безуспішно. Тому жінка звернулася до поліції та розмістила оголошення в соціальних мережах.

найденная

Цього ж дня близько опівночі до поліції зателефонувала жителька Дніпро та повідомила, що на вул. Воскресенській сидить на лавочці дівчина, яку розшукують. Також жінка повідомила, що перебуває поряд з дівчиною та буде чекати на приїзд поліцейських. Працівники Перещепинського відділення поліції привезли неповнолітню додому та передали матері. Вони з'ясували, що дівчина жертвою злочину не стала.

Поліція вдячна всім громадянам, які допомагають у пошуку зниклих дітей за небайдужість та допомогу.

Тем временем, полиция сообщила о розыске пропавшего Луки Татаринова.

пропавший

 

-7 серпня 17-річний хлопець пішов з реабілітаційного центру у місті Новомосковську та до сьогодні його місце перебування не відоме.

☑Прикмети: на вигляд 17-18 років, зріст близько 160-165 сантиметрів, худорлявої статури, волосся світле, коротко стрижене (бокс), очі світлі.

☑ Був одягнений: футболка (колір невідомий), шорти (колір невідомий), кросівки с сірими вставками або чорні гумові капці.

Прохання до всіх, хто має будь-яку інформацію про місце перебування неповнолітнього Луки Татарінова, звернутися за телефонами «102», (096) 739 54 67, 099-298-85-36. Дякуємозадопомогу.

Метки: пропавшие дети