Днепрянин вместе с военнослужащими стран-участников блока НАТО покорил Говерлу в лютый мороз

Военнослужащий из Днепровского отдельного полка связи, прапорщик Антон Кондратюк с друзьями из разных родов войск Вооруженных Сил Украины осуществил восхождение на самую высокую точку Украины - гору Говерлу, высота которой составляет 2061 м над уровнем моря. Об этом сообщается в группе «Повітряне командування «Схід» в Фейсбуке.

Untitled-1fkjikfjk

- Сходження відбувалось міжнародною групою з 32 чоловік до складу якої входили представники родів військ Збройних Сил України, військові капелани, військові країн організації Північноатлантичного договору NATO і представники громадських організацій України.

dfghh

Сходження розпочалося о 5 годині ранку 15 лютого 2021 року. Незважаючи на сильний мороз і сніг група піднялась на гору Говерлу, де було проведено молебень за Україну та літію за загиблими.

vfdcv

Учасники сходження підняли стяг України, стяги Сполучених Штатів Америки, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Литви, Європейського союзу та стяг організації Північноатлантичного договору NATO. Також були підняті стяги оперативних командувань «Захід», «Схід», «Північ», «Південь», ССО, ВМС ЗС України, повітряного командування «Схід». Було виконано Державний Гімн України і зроблено загальне фото.

wedsw

Захід проходив під гаслом: «Союзницький міжнародний зимовий військовий похід – Загартовані війною»

Служба зв’язків з громадськістю ПвК «Схід»

 

 

Метки: ВСУ, Говерла, НАТО