Днепрянин разъезжал на автомобиле пьяным с поддельным удостоверением полицейского

Сегодня ночью в районе города Подгородного патрульные остановили автомобиль BMW за нарушение правил дорожного движения. За рулем находился мужчина. Во время общения с ним патрульные заметили признаки опьянения. Поэтому гражданину предложили пройти освидетельствование. В ответ тот сказал, что является работником полиции, показал документы и жетон, похожие на полицейские и неожиданно начал движение. В группе «Патрульна поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

пат

- Охоронці порядку почали переслідування, надавали вимоги про зупинку, але водій не зупинявся. Наздогнати його вдалось лише за місцем мешкання у Чечелівському районі Дніпра. Громадянина затримали. Під час поверхневої перевірки у нього виявили посвідчення та спеціальний жетон, схожі на поліцейські.
На чоловіка склали адміністративні матеріали за ст. 122-2 (Невиконання водієм вимоги про зупинку), ст. 126 (Відсутність водійського посвідчення) КУпАП. Кермувальника направили на освідування до лікарні.
Також на місце викликали слідчо-оперативну групу Чечелівського району. Особу перевірять на причетність до інших злочинів та з’ясують походження підроблених документів.

патр

пат_2

 

 

 

Метки: поддельное удостоверение