Днепрянин показал, как эффективно используются велодорожки в Париже (ВИДЕО)

Париж. Велосипедист легко едет с такой же скоростью, как автобус и остальной транспорт. Это происходит благодаря удобной и безопасной велоинфраструктуре, которая стимулирует регулярно использовать велосипед как ежедневный транспортное средство. Это следует из видео, которое разместил житель Днепра в группе «Urban Dnipro» в Фейсбуке.

Lane for bicycle on the road
-До речі, на відео фізично виділена двостороння велосмуга, яку влаштували за рахунок проїзної частини, - отмечается под видео. - Стратегічно розвиток зручних велошляхів зменшує навантаженість на вулично-дорожню мережу — заторів стає менше, адже частина людей пересідають з авто на велосипед для недалеких поїздок. Тому будь-який свідомий водій має обома руками підтримувати створення велодоріжок та велосмуг.
На жаль, в Україні та Дніпрі можновладці не сприймають велосипед як важливу складову транспортної системи, тому розвиток велоінфраструктури штучно гальмується на всіх етапах. Їм недостатньо досвіду розвинуних країн — вони знаходять 54633355 причин, чому у нас так не можна.
Відео Давид Карибян.

Метки: велодорожки, Париж