Днепрянин «под кайфом» прыгнул с забора Набережной в воду, патрульные – за ним

Полиция нас бережет! В любом виде и состоянии. Как должны были поступить патрульные, когда на у них глазах мужчина «под кайфом» вдруг прыгнул с Набережной в реку? Стражи порядка, понятное дело, сиганули за ним.

О героическом поступке полицейских сообщает в ФБ Патрульна поліція Дніпропетровської області  

«30 серпня, близько 2-ї години ночі співробітники роти тактико-оперативного реагування помітили на Січеславській набережній 4 підлітіків та 2 чоловіків, у яких стався конфлікт. Патрульні припинили його. Як пояснили неповнолітні, один із чоловіків став чіплятися до них, нецензурно висловлювався на їхню адресу та погрожував.
Під час спілкування з вказаним громадянином охоронці порядку помітили у нього ознаки наркотичного сп'яніння. Чоловік поводився неадекватно, кричав, що вчинить самогубство. Поліцейські намагалися його заспокоїти, але той зненацька пірнув у воду, зістрибнувши з паркану.
Інспектори роти ТОР Олег Пелих та Андрій Погасій не гаяли часу і кинулися за ним. Один із них встиг зняти бронежилет та відстібнути зброю, й поплив за громадянином. Патрульний встиг ухопити його, коли той вже зник під водою.
Чоловіка витягли на берег, надягнули кайданки та доставили до Дніпровського відділку поліції. Туди йому викликали швидку психіатричну допомогу та супроводили до лікарні. Від потерпілих підлітків у присутності батьків відібрали пояснення та заяви й передали інформацію до відділку», - отмечается в сообщении.

Метки: полиция