Днепрянин из 93-й бригады погиб в бою

С глубокой печалью сообщаем о смерти в битве бойца - солдата Алексея Куприкова с позывным "Леший", механика-водителя механизированного батальона, пишут побратимы в группе «93-тя ОМБр Холодний Яр».

-Він загинув внаслідок ворожого обстрілу позицій 93 бригади Холодний Яр на Луганщині, отримавши множинні осколкові поранення, які виявилися несумісними з життям. Засоби захисту, на жаль, не врятували.
Олексій народився 13-го січня 1971 року. Жив у смт Черкаському Дніпропетровської області. Мав середьно-технічну освіту.
На війну йти спочатку не збирався. Утім, як кажуть товариші по службі, смерть близького друга на фронті змусила Олексія переглянути свої плани. І у листопаді 2018 року він підписав контракт, саме напередодні виходу бригади на Донеччину. Він воював у Новоселівці Другій, а потім – на околицях Кримського, де і загинув.
Спочатку був стрільцем-помічником гранатометника, та потім виявив бажання стати механіком-водієм та поїхав учитися до навчального центру.
«Він вирізнявся від більшості статечністю та виваженістю. Адже часто буває, що люди після «учєбки» жаліються: мене, мовляв, нічому не навчили, тому я нічого не вмію. Льоша ж навпаки, навіть якщо чогось і не знав, ґрунтовно та розсудливо намагався зрозуміти у деталях, як що працює, як краще полагодити техніку. І в нього це дуже добре виходило. Був спокійний, розважливий, зацікавлений у своїй роботі. З ним було легко служити. Дуже шкода втрачати таких людей», - сумують побратими.
У Олексія залишилася цивільна дружина, 19-річний син, мама і рідна сестра, що також служить у нашій бригаді.
Ми глибоко співчуваємо рідним, близьким та друзям Олексія. Його загибель – велика втрата для нас!
Спи спокійно, Герою!

"Днепр вечерний" приносит искренние соболезнования родным и близким Героя.

боец_2 боец_3 бонц

Метки: Алексей Куприков, светлая память