Днепряне стали массово жарить шашлыки на своих балконах (ВИДЕО)

Днепряне стараются соблюдать правила карантина. Но, устав от изоляции, стали нарушать правила пожарной безопасности. Горожанам, которые живут в квартирах, так уже хочется отведать настоящего шашлыка, что особо изобретательные граждане стали разводить мангалы на своих балконах. И такие случаи становятся не единичными.

1432219332_1843267316

В Сети показали видео, как на жилом массиве Красный Камень местные жители решили развести костер для шашлыка на балконе многоэтажки.

Однако,  сотрудники ГСЧС предупреждают горожан о том, что такой отдых может быть очень опасным. Пламя может переброситься в квартиру хозяев или к соседям. Пожарные призывают днепрян не жарить шашлыки на балконах.

- Деякі особливо спритні громадяни, які вирішують поставити мангал прямо у себе на балконі. Мабуть, не всім відомо, що розпалювання вогню на території квартири, а балкон до неї відноситься, є дуже небезпечним вчинком і може завдати шкоди не тільки любителям м’яса, а й іншим громадянам, які проживають в багатоквартирному будинку. На жаль, спеціальних нормативно-правових актів пожежної безпеки про заборону використання мангала на балконі не існує. Дана дія відноситься до порушення правопорядку. Тому, рекомендуємо небайдужим до власної безпеки повідомити про це в поліцію за номером 102. Надзвичайники Дніпропетровщини закликають всіх громадян, не розпалювати вогонь на балконі, так як навіть при дотриманні всіх запобіжних заходів можна спровокувати небезпечну ситуацію. Тепле повітря, що піднімається від мангала на балконі, разом з димом піднімає і не догорілі шматочки вугілля. Вони можуть залетіти до вас в квартиру або до сусідів і викликати загоряння. Не рекомендується жарка шашликів і на даху будинку, так як часто там накопичується велика кількість сухого листя, яке прекрасно горить, - предупреждают спасатели.

 

 

 

 

Метки: балкон, шашлык