Днепряне могут посетить виртуальный музей «Память еврейского народа и Холокост в Украине»

Теперь каждый желающий может посетить в режиме онлайн музей «Память еврейского народа и Холокост в Украине». Узнать много тайн, окунуться в мир истории и культуры уникальной цивилизации евреев Украины. Аудиосервис позволяет прослушать материалы на украинском и английском языках. Об этом сообщили на фейсбук-странице Музей «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні».

ГЛАВН5
-Віднедавна Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» привідкриває cвої таємниці на популярній платформі izi.Travel.
Тепер кожен може зайти на сторінку нашого музею та поринути у світ історії та культури унікальної цивілізації євреїв України. Аудіосервіс дозволяє прослухати матеріали українською та англійською мовами.
Безумовно, найяскравіші емоції від ви отримаєте у залах постійної експозиції не лише слухаючи, але оглядаючи та навіть тримаючи в руках унікальні артефакти.
Для захопливої подорожі у часі достатньо лише мати смартфон. А емоційне та інтелектуальне задоволення ми гарантуємо, - приглашают сотрудники музея.

120135794_204088111066058_8827577356751911650_o

Метки: виртуальный музей