Днепрянам рассказали, как теперь отличить платную парковку от бесплатной

В Днепре 8223 бесплатных и 4038 платных паркомест, находящихся на балансе КП "Горавтопарк". На сайте инспекции по парковке есть карта платных и бесплатных парковок. Отметив адрес, пользователь может узнать, стоит ли оплачивать парковку. Однако надеяться только на карту не стоит, ведь администраторы могут не доработать и не внести новый адрес. На странице suspilne.dnipro в Фейсбуке директор КП «Горавтопарк» Дмитрий Омельченко пояснил следующее.

- Вважається, що у Дніпрі синя розмітка свідчить про те, що парковка — платна, а біла розмітка, навпаки, що вона безкоштовна. Втім, це не гарантія, бо може виявитися протилежне. Тож звертайте увагу на усе в комплексі: розмітку, наявність паркомату та дорожні знаки, — розповів Дмитро Омельченко.

Безоплатні парковки мають відповідну табличку "Безоплатне паркування", платні парковки позначені відповідними дорожніми знаками — літера "Р", під нею зображення цифр 10-25-50 у кружечках. На останній стійці платної парковки обов'язково міститься табличка з назвою організації, яка обслуговує парковку.

Також на платній парковці розташований паркомат. Проте, є парковки з мобільним паркуванням, плата за користування якими здійснюється в електронному вигляді. На них також є табличка «Мобільне паркування».

Вартість години паркування — 10 гривень. Тариф затверджений рішенням сесії Дніпровської міськради та є єдиним для всіх парковок, незалежно від місця їхнього розташування.

 

парковка

 

Метки: парковки