Днепрянам на заметку: во время воздушной тревоги запрещено выгонять посетителей из магазина

Сигналы «воздушная тревога» в последние дни все чаще присутствуют в жизни днепрян. Опыт соседних областей показывает, что относится к предупреждению следует максимально серьезно. Зачастую тревога застает нас в магазинах и торговых центрах. Знайте, что администрация торгового заведения не имеет права выгнать вас на улицу, а обязана обеспечить безопасное местопребывание.

Об этом в Фейсбук сообщил начальник инспекции благоустрою Днепровского горсовета Руслан Мороз.

Увага дніпряни!

ПІД ЧАС СИГНАЛУ «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» ЗАБОРОНЕНО ВИГАНЯТИ ВІДВІДУВАЧІВ З ТОРГОВЕЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

При повітряній тривозі адміністрація магазину/супермаркету/ТЦ/ТРЦ повинна:

- повідомити відвідувачів про повітряну тривогу за допомогою системи оповіщення (гучномовець, сирена, сигналізація, акустична система).

- проінформувати всіх відвідувачів про найближчий притулок (укриття). Це також може бути паркінг або підвал. До найближчого укриття призведуть вказівки на стіні або на підлозі з направленням у укриття.

- якщо в магазині немає укриття, адміністрація магазину має визначити найбезпечніше місце у приміщенні магазину, куди під час тривоги йде персонал та відвідувачі.

У разі якщо ви станете свідками таких порушень, звертайтесь до Держпродспоживслужби за номерами «гарячих ліній»: 0685654639, (0532)60-66-47 (в робочий час)

Метки: воздушная тревога, магазин