Днепрян зовут присоединиться к патриотической акции в честь Дня вышиванки

Днепровский «Дом искусств» объявляет патриотическую акцию ко Дню вышиванки. Всех неравнодушных днепрян приглашают принять участие в тематическом флешмобе «Моя вышиванка. Днепр», который был основан в прошлом году.

ГЛАВН_(2)

Для участия нужно прислать свое фото в вышиванке и небольшое описание. Из фотографий горожан создадут затем праздничный каталог.

Подробности акции рассказала в соцсетях арт-директор «Дома искусств» Валентина Слобода.

- Уже 15-й рік у третій четвер травня проводиться свято - ДЕНЬ ВИШИВАНКИ! В цей день прийнято вдягати національне вбрання, куди б не довелося йти - на роботу, на зустріч з друзями, куди завгодно.
Всі ви знаєте, що мистецтво прикрашати одяг вишивкою сягає глибини віків. Українська вишита сорочка та народний одяг в цілому – є яскравим та самобутнім явищем культури України, яке розвивалось та удосконалювалось протягом багатьох століть.
ЗАКЛИКАЮ УСІХ ВАС взяти участь у нашій культурно-мистецькій патріотичній акції в День вишиванки, в четвер, 20 травня. Щоб показати нашу повагу і ставлення до української вишитої сорочки як одного із символів України, минулого року ми започаткували тематичний флешмоб «МОЯ ВИШИВАНКА. ДНІПРО» . НЕ ЗРАДЖУЄМО ТРАДИЦІЇ!
Вірю, що у ВСІХ ВАС Є ФОТО В УКРАЇНСЬКІЙ ВИШИВАНЦІ.
Надішліть до четверга свої фото мені на ФБ чи на адресу електронної пошти, щоб встигнути зробити своєрідний каталог до свята. Залучіть, будь ласка, також до участі Ваших рідних, друзів, знайомих. До фото прошу обов’язково написати про свою вишиванку 2-3 речення. Наприклад: «Моя вишиванка подарована мені бабусею, яка жила там-то і вишила її сама». Або «Мою сорочку вишила майстриня з Полтави на моє замовлення. Це відома майстриня така-то», чи «Я придбала цю сорочку, яка стала моєю улюбленою, на ярмарку-виставці в Решетилівці в 2018 році в майстрині Петренко, і тепер я завжди її ношу на свята». «Цю вишиванку мені подарувала сестра, вона вибирала її під мій характер: яскрава і водночас ніжна» і т.д. Є безліч історій!
ПРОШУ ДУЖЕ ПІДТРИМАТИ ЦЮ АКЦІЮ ! ЧЕКАЮ ВАШИХ ФОТО І ОПИСІВ, НАДІШЛІТЬ БУДЬЛАСКА! ДЕНЬ ВИШИВАНКИ! – написала Валентина Слобода.

Надсилайте до п'ятниці свої фото на адресу електронної пошти "Будинку мистецтв":

budinokmistecztv@gmail.com, або виставляйте на своїй сторінці у Фейсбуці з хештегом #моя_вишиванка_Дніпро_2021.

be95cd9ae1cd745d

 

Метки: День вышиванки