Днепрян приглашают на вечер скандинавской музыки

Днепрян приглашают на вечер скандинавской музыки по случаю Дня Европы, который состоится 13 мая, в 19:00, в «Доме искусств». С ритмами ирландских, шотландских, норвежских и финских песен горожан познакомит известная группа NERA.

Подробно о мероприятии рассказала арт-директор «Дома искусств» Валентина Слобода.

186183432_1377468295949271_8671211900997022757_n

- Запрошуємо 13 травня на 19.00 до Будинку мистецтв на вечір скандинавської музики з нагоди Дня Європи.
Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи: урочисті заходи проводять щорічно у третю суботу травня згідно з Указом Президента України від 19 квітня 2003 року.

У День Європи мешканці України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Колектив Будинку мистецтв щорічно готує та проводить заходи до цього свята. Ми розуміємо як важливо приділити увагу роботі по ознайомленню наших відвідувачів з історією розвитку окремих країн Європи, їх символікою, звичаями, культурним надбанням, визначними місцями, відомими діячами у різних сферах культури. Декілька років ми проводимо заходи у рамках культурно- просвітницького проекту «Мости дружби».Наші відвідувачі познайомились з багатьма культурними традиціями держав Європи: Болгарії, Білорусі, Грузії, Польщі, Греції. Такі заходи сприяють усвідомленню єдності України та Європи не тільки географічно, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже наш народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

Цього року ми запрошуємо всіх бажаючих на вечір скандинавської музики. З ритмами ірландських, шотландських, норвезьких и фінських пісень нас познайомить відома група NERA. Музика у виконанні цього колективу здатна запалити вогонь у душі кожного відвідувача, який завітає на зустріч, - приглашает Валентина Слобода.

 

Метки: День Европы, Дом искусств