Днепровский политик жестко прокомментировал авиакатастрофу в Иране

Известный днепровский политик, экс-нардеп Андрей Денисенко на своей странице в ФБ жестко прокомментировал авиакатастрофу в Тегеране .

- Трагедії з боїнгом МАУ можна було би уникнути, якби українська влада закрила для наших літаків небо над Іраном, як це зробили США.
Після ліквідації Сулеймані, враховуючи військову напругу і терористичну небезпеку в регіоні, це більш, ніж очевидний крок.
Але наша влада була зайнята операцією прикриття відпочинку преЗедента в сусідньому Омані, - отмечается в сообщении.

Сегодня катастрофа волнует не только политиков, но и всех жителей Днепропетровщины. От нашего имени председатель Днепропетровской ОГА Александр Бондаренко выразил соболезнования семьям погибших:

- Дніпропетровщина разом з усією Україною обгорнена сумом через авіатрощу, що сталася цього ранку в Тегерані, – заявил Александр Бондаренко. – На жаль, загинули всі 177 пасажирів та членів екіпажу, що перебували на борту. За дорученням Президента України при РНБО створений оперативний штаб. У відрядження до Тегерану від України готують групу для допомоги в пошуковій операції та розслідування причин аварії. МЗС відкрило гарячу лінію, куди можна звернутися за терміновими довідками, – +380442381657.

Денисенко

Ранее мы писали  о том, что В Иране разбился самолет МАУ со 170 пассажирами, никто не выжил.

Метки: авиакатастрофа в Иране