Днепровский медицинский университет вошел в ТОП-25 университетов мира

Согласно рейтингу U-Multirank за 2021 год Днепровский государственный медицинский университет вошел в ТОП-25 университетов мира. Рйтинг составлен по показателю «Инновационные формы оценивания» в медицине. Об этом сообщается на странице университета в Фейсбуке. 

рейт
- З 2014 року проводиться багатовимірне ранжування університетів з усього світу, що орієнтоване на користувачів, яке узагальнюється в рейтингу U-Multirank, - поясняется в сообщении. - Це рейтингування проводиться під егідою Європейської Комісії консорціумом європейських дослідницьких центрів: Центром політичних досліджень вищої освіти (м. Енсхеде, Нідерланди), Центром розвитку вищої освіти (Німеччина), Центром досліджень науки і технологій (Нідерланди), Фондом знань і розвитку (Іспанія). Основною метою рейтингу U-Multirank є формування об’єктивного уявлення про різні сфери діяльності університетів.
Цей показник враховує використання в навчальному процесі нових форм оцінювання, таких як тематичні дослідження (case studies) та структуровані клінічні випадки, порівняно з тестами множинного вибору та письмовими тестами. Ці інноваційні форми краще пов'язані з очікуваними результатами навчання лікарів.
Вітаємо всіх співробітників університету з блискучим визнанням результатів нашої роботи!
Ознайомитися із рейтингом U-Multirank-2021 можна за посиланням: www.umultirank.org.

Метки: Днепровский медицинский университет