Четвер, 25 квітня 2024 року

Днепровский фотограф отснял реплику картины Ильи Репина для поддержки белорусов

Днепровский фотограф Игорь Певец снял реплику картины Ильи Репина "Иван Грозный убивает своего сына". Автор проводит параллели между этим полотном и событиями в Беларуси. Об этом сообщает suspilne.media

Дніпровський фотограф Ігор Співак відзняв репліку картини Іллі Рєпіна

-Знімок фотограф планує розмістити в соціальній мережі, аби підтримати таким чином білорусів, - отмечается в сообщении. - Ідея створення фоторепліки картини “Іван Грозний вбиває свого сина” у автора Ігоря Співака виникла ще до подій в Білорусі. Коли вони вийшли з акціями протесту, чоловік зрозумів, що між ними та цією картиною є спільне.

-Іван Грозний був тираном відомим в історії людства, — говорить фотограф Ігор Співак. — Його опричники дуже схоже поводили себе з омонівцями. Не можна так себе поводити зі своїм народом. Якщо ви вже граєте у ці ігри, якщо ви сказали, що президента обирає народ, дозвольте народові обирати. А таким чином підробляти результати виборів — це не чесна гра. А так жорстоко ставитися до свого народу — це взагалі не дозволено. До зйомок готувалися тиждень, костюми створили самостійно, зі своїх особистих речей. Сергій Котов зіграв роль Івана Грозного. Намагався показати його жорстокість.

-До чого тут російський цар? Це російська деспотія, це було в Росії. І потім я сама собі відповіла на це питання. А він ніколи ні до чого. Але чомусь саме звідти розповсюджується тиранія", — говорить Світлана Музиченко , яка грає роль сина Івана Грозного.

картина

Видео можно посмотреть здесь

Метки: Беларусь, картина Ильи Репина, фотограф Игорь Певец

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.