Днепровский фотограф отснял реплику картины Ильи Репина для поддержки белорусов

Днепровский фотограф Игорь Певец снял реплику картины Ильи Репина "Иван Грозный убивает своего сына". Автор проводит параллели между этим полотном и событиями в Беларуси. Об этом сообщает suspilne.media

Дніпровський фотограф Ігор Співак відзняв репліку картини Іллі Рєпіна

-Знімок фотограф планує розмістити в соціальній мережі, аби підтримати таким чином білорусів, - отмечается в сообщении. - Ідея створення фоторепліки картини “Іван Грозний вбиває свого сина” у автора Ігоря Співака виникла ще до подій в Білорусі. Коли вони вийшли з акціями протесту, чоловік зрозумів, що між ними та цією картиною є спільне.

-Іван Грозний був тираном відомим в історії людства, — говорить фотограф Ігор Співак. — Його опричники дуже схоже поводили себе з омонівцями. Не можна так себе поводити зі своїм народом. Якщо ви вже граєте у ці ігри, якщо ви сказали, що президента обирає народ, дозвольте народові обирати. А таким чином підробляти результати виборів — це не чесна гра. А так жорстоко ставитися до свого народу — це взагалі не дозволено. До зйомок готувалися тиждень, костюми створили самостійно, зі своїх особистих речей. Сергій Котов зіграв роль Івана Грозного. Намагався показати його жорстокість.

-До чого тут російський цар? Це російська деспотія, це було в Росії. І потім я сама собі відповіла на це питання. А він ніколи ні до чого. Але чомусь саме звідти розповсюджується тиранія", — говорить Світлана Музиченко , яка грає роль сина Івана Грозного.

картина

Видео можно посмотреть здесь

Метки: Беларусь, картина Ильи Репина, фотограф Игорь Певец