Днепровские предприниматели: сегодня лоббировать интересы малого бизнеса некому

Сегодня на площади возле ОГА представители малого и среднего бизнеса протестовали против ущемления прав предпринимателей. В акции участвовали около 100 человек. Организаторы митинга утверждали, что сегодня лоббировать интересы малого бизнеса фактически некому.
Об этом журналисту «Днепра вечернего» стало известно на месте события.
- Увы сегодня лоббировать интересы малого бизнеса некому. Даже те «карманные» общественные организации, которые входят в Общественный совет при Верховной Раде и Кабмине и по идее должны отстаивать малый и средний бизнес, на самом деле преследуют собственные интересы. К примеру, защищают производителей кассовых аппаратов. Что касается местных советов, то депутаты городского совета Днепра полностью поддержали наши требования. Но депутаты областного совета категорически отказались нас поддерживать, утверждая, что они политические, - прокомментировала событие «Днепру вечернему» представитель общественной организации «Самозахист підприємців» Оксана Еськова.
Участники акции направили резолюцию митинга президенту Украины, правительству, Верховной Раде и губернатору. В резолюции предприниматели требуют:
«1. Першочергового розгляду Верховною Радою України законопроектів, що мають приоритетне значення для розвитку і підтримки малого та середнього підприємництва у цілому, зокрема:
- підтримати та внести на розгляд у Верховну раду, як першочергові, законопроекти, що скасовують обов’язкову тотальну фіскалізацію та норму кешбеку шляхом відміни законів України № 128-IX та 129-IX.
2. Збереження спрощеної системи обліку та звітності для платників єдиного податку та законодавче закріплення незмінності (не погіршення) цих норм для малих підприємців.
3. Зниження податкового навантаження на фонд оплати праці – сукупно не більше 25%.
4. Інституційної реформи перевіряючих та контролюючих органів: запровадження персональної відповідальності, ризик-орієнтованого підходу до перевірок. Припинення безпідставного втручання у підприємницьку діяльність шляхом проведення перевірок. Проведення відкритих конкурсів на керівні посади контролюючих органів органів. До проведення такої реформи ввести маораторій на перевірки фізичних осіб-підприємців.
5. Демонополізації ринків тепло- та енергопостачання, забезпечення рівності доступу учасників суміжних ринків до товарів та послуг природних монополій, зокрема електромереж та приватної тяги.
6. Скасування необхідності сплати ЄСВ новоствореним фізичним особам-підприємцям (до п'яти років роботи), фізичним особам підприємцям. які не отримують доходу або є найманими працівниками та вже сплачують ЄСВ за основним місцем роботи».
Ранее мы писали  о том, что в Днепре протестовали против уничтожения малого и среднего бизнеса.

IMG_2358 IMG_2360 IMG_2435 IMG_2439 IMG_2443 IMG_2450 IMG_2452 IMG_2457

 

Метки: митинг