Днепропетровская бригада десантников вскоре может получить почетное наименование – Сичеславская

Отдельная воздушно Днепропетровская бригада десантно-штурмовых войск Вооруженных Сил Украины вскоре может получить почетное наименование - Сичеславская. Именно такое название одобрили на общественных слушаниях, которые на днях состоялись в Днепропетровской облгосадминистрации. Об этом сообщает armyinform.com.ua

дес 1

- Саме таку назву схвалили на громадських слуханнях, що відбулися у Дніпропетровській облдержадміністрації. З ініціативою перейменування виступили самі воїни-десантники, - отмечается в сообщении. - На думку військовослужбовців, отримання бригадою нового почесного найменування відповідає вимогам часу й підкреслить визначну роль десантників легендарного повітрянодесантного з’єднання у районі проведення АТО/ООС як нащадків воїнів — українців часів козацтва. Також ця назва у військово-історичному контексті пов’яже наше сьогодення з минулим регіону.

Як зазначив начальник групи цивільно-військового співробітництва повітрянодесантної бригади старший лейтенант Олексій Пастернак, для нас козаки — приклад мужності, патріотизму й сили духу, тож назва є близькою ідеологічно, відповідає регіону, мотивуватиме та підійматиме бойовий дух.

пастернак

— Ми провели низку оргзаходів і обговорень щодо здобуття повітрянодесантною бригадою нової назви, — розповів офіцер. — У підрозділах опитали військовослужбовців і схвалили варіант, який сподобався більшості. Далі, після затвердження запропонованого варіанта командиром бригади та командувачем ДШВ ЗСУ, питання присвоєння нашій військовій частині нової почесної назви винесено на громадські слухання. Під час слухань, в яких узяли участь представники Громадської ради при ОДА, військові, волонтери, ветерани російсько-української війни, історики, науковці, родичі полеглих героїв-десантників висловилися й підтримали перейменування бригади. Окрім іншого, це рішення сприятиме об’єднанню навколо нашої військової частини патріотів, налагодить взаємодію з питань військово-патріотичного виховання молоді та цивільно-військового співробітництва.
Найближчим часом пропозицію передадуть на розгляд Президентові України — Верховному Головнокомандувачу ЗСУ Володимиру Зеленському.

У повітрянодесантній бригаді сподіваються, що вже до Дня Незалежності України бойовий прапор частини прикрашатиме напис — Січеславська 25-та окрема повітрянодесантна бригада.

Но на странице «В.Ч. А1126 - 25-я ОПДБр ДШВ г. Днепр» в Фейсбуке есть другие мнения относительно почетного названия. Есть и такие мнения:

- Чому не можуть назвати типа "Лють з небес" чи "Стрімка смерть"...Он 93-тя собі нормальну назву зробила. Звучить, навіть якщо не знати історію назви.

Метки: бригада десантно-штурмовых войск