Днепропетровщина с почестями провела в последний путь полицейского Дарвина Потуданского (ВИДЕО)

Указом Президента Украины за мужество и героизм, проявленные при задержании особо опасного преступника, полицейский Дарвин Потуданский посмертно награжден орденом «За мужество». Сегодня последний долг Дарвину отдали родные, друзья, сотни коллег-полицейских. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

104433048_1520515588109090_799612548461666551_o

-Всі українські поліцейські сьогодні схиляють голови та прощаються з колегою, який 19 червня ціною власного життя затримав небезпечного озброєного злочинця. Своїм героїчним вчинком Дарвін врятував колег та людей, які могли опинитися поряд з місцем злочину. З повагою та вдячністю ми проводжаємо його в останню путь, - сказав перший заступник Голови Національної поліції Євген Коваль.

Від імені Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Голови Національної поліції України Ігоря Клименка він звернувся до батьків та рідних загиблого поліцейського. Він повідомив, що за мужність та героїзм, проявлені старшим лейтенантом поліції Дарвіном Потуданським під час виконання службових обов’язків, Указом Президента України він посмертно нагороджений орденом «За мужність».

-Ви виховали чесну та мужню людину, для якої закон і честь були не просто словами, - подякував батькам за сина заступник Голови Нацполіції Вадим Троян.

Дарвіна Потуданського поховали у Новомосковському районі, де мешкають його батьки. Пам'ять про відважного оперативника назавжди залишиться у наших серцях.

Метки: Дарвин Потуданский