ДнепрОГА сообщила, куда нужно обращаться всем прибывшим из-за границы

Вернулись из-за границы? Обязательно сообщите об этом своему семейному врачу или позвоните на «горячую линию» областного штаба противодействия коронавирусу. Далее - в течение двух недель избегайте контактов с другими и следите за самочувствием. Директор департамента здравоохранения Днепропетровской облгосадминистрации Валерий Сердюк сообщил следующее.
-Нині мешканці Дніпропетровщини повертаються додому з країн, де «вирує» коронавірус. Але ми робимо усе можливе, щоб не допустити поширення інфекції в області. Усіх, хто у найближчий час приїжджає з-за кордону, закликаємо бути свідомими та не наражати на можливу небезпеку інших. Перш за все, вкрай важливо дотримуватися режиму самоізоляції. Обов’язково стежити за своїм самопочуттям і про будь-яке погіршення стану – інформувати сімейного лікаря або викликати екстрені служби допомоги.
Тих, кого повертають в область централізованими групами, зустрічатимуть бригади медиків у захисних костюмах. Людей перевіряють на наявність симптомів грипу, вимірюють температуру та роблять експрес-тест на COVID-19. У разі потреби – відправлять до госпітальної бази на обстеження.
Якщо симптомів захворювання немає, вони протягом двох тижнів перебуватимуть удома на самоізоляції. Повернувшись додому, слід стати на облік сімейного лікаря.
Мешканці Дніпропетровщини, що вже повернулися або мають намір приїхати з інших країн самостійно, можуть звернутися на телефон «гарячої лінії» – 0 800 500 474. Їм допоможуть пройти медичну діагностику та організувати режим самоізоляції. Також обов’язково повідомити про приїзд свого сімейного лікаря.
Нині на Дніпропетровщині – три підтверджені випадки коронавірусу.

штаб

Метки: карантин, куда обращаться, люди из-за границы