В Днепре проводили наших спортсменов на Олимпийские игры

В Олимпийском доме Днепра прошла символическая церемония отправки наших спортсменов на Олимпийские игры. От Днепропетровщины в Токио едут 9 спортсменов, на прошлой олимпиаде их было 15. Во многом на сокращение состава повлияла пандемия коронавируса.

d646f81fde164d7a

Так, например, по причине ковида не смогла поехать в Токио Анастасия Коженкова - олимпийская чемпионка 2012 года по академической гребле. Она пришла поддержать своих коллег.

- Ковід — це ковід. Нас зібрали в один колектив, де було 4 людини. Ми майже досягли того, що працювали, як один механізм. Але коли з цього механізму забирають двох людей. Тоді і нервовий стан, фізичний стан — це все ламається і разом не працює. Навіть, коли одну людину міняють, а колектив був більш зібраний — ти розумієш, що хтось хворів, хтось вже вилікувався, але все одно — це все разом не дало нам можливості отримати цю ліцензію, - рассказала Анастасия в интервью Суспільному Дніпро.

C трудом выиграла олимпийскую лицензию член олимпийской сборной Украины по бадминтону Мария Улитина.

- Коли залишилось зовсім трохи [до Олімпіади ред.] був коронавірус і все було перенесено, в першу чергу турніри, на яких я повинна була виступати, щоб взяти Олімпійські бали. Вони спершу були перенесені, а потім — скасовані. І в мене залишилося лише декілька турнірів, які б могли допомогти мені досягти поставленої мети. Дякувати Богові, що все вийшло, - поделилась она.

На Олимпиаду в Токио едут наши легкоатлетки Ярослава Магучих и Анна Рыжикова-Ярощук. Спортсменки сейчас на подъеме и ставят рекорд за рекордом. Но, как прогнозирует исполнительный директор Федерации легкой атлетики Днепра и Днепропетровской области Александр Охрименко, борьба за олимпийские медали среди легкоатлетов будет очень жесткая. Этот вид спорта сейчас на подъеме во всем мире.

Из Киева спортсмены вылетят в Токио 16 июля. А Олимпиада начнется 23 июля.

Метки: Олимпийские игры