Днепр скорбит: умер выдающийся скульптор – автор фонтана “Муза” возле Оперного

Сегодня перестало биться сердце заслуженного художника Украины, лауреата премии им. Вадима Сидура Юрия Павловича Павлова. Об этом в соцсети сообщила директор Днепровского Дома искусств Валентина Слобода.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

- Фонтан «Муза» біля приміщення оперного театру, театральні барельєфи на фасаді театру ім. Шевченка, пам`ятник воїнам-афганцям "Вибух пам"яті" на Набережній, пам"ятник комсомольцям, пам’ятник студентам залізничного технікуму, меморіальний комплекс «Острів Мужності та Скорботи» у Мінську та багато інших скульптур створив за своє життя наш видатний майстер. Також він створив цілий ряд меморіальних дошок видатним людям міста. Брав активну участь у багатьох заходах Будинку мистецтв, завжди з посмішкою, з готовністю допомогти...
У 2015 році в Дніпровському Будинку мистецтв відбулося експонування виставки образотворчого мистецтва творчої родини Павлових. На виставці були представлені роботи Юрія Павловича, його сина Олега Юрійовича, доньки Тетяни Юріївни та дружини Галини Афанасіївни.
СЬОГОДНІ СЕРЦЕ ХУДОЖНИКА ПЕРЕСТАЛО БИТИСЬ!!! ЯКА ВЕЛИКА ВТРАТА! Перед днем художника покликали його побратими у засвіти, в раю теж треба гарних скульпторів... СХИЛИМО ГОЛОВИ, ПРИЙДЕМО 9 жовтня попрощатись з майстром до виставкової зали ДОНСХУ на НАБЕРЕЖНІЙ.

муза скул_птор театр

Метки: светлая память, скульптор Юрий Павлов