Днепр может перейти из «оранжевой» в «красную» зону карантина – ГЛАВНЫЙ САНВРАЧ ОБЛАСТИ

В ближайшее время Днепр может перейти из «оранжевой» в «красную» зону адаптивного карантина, поскольку показатели заболеваемости соответствуют именно этой зоне эпидемиологической опасности. Об этом главный санитарный врач Днепропетровской области Роман Чуб сообщил Суспільному.

8889e0551713d56d
«Дніпро, на жаль, якщо брати середній показник захворюваності, який береться до уваги при переході на наступний рівень адаптивного карантину, у нашому випадку – до червоного, перевищує норму. Базовий складає 160 хворих на 100 тисяч населення. На сьогодні у Дніпрі цей рівень складає 242,6», – сказав Роман Чуб.
За останню добу 8 жовтня на Дніпропетровщині через коронавірус на ізоляцію відправили 12 шкільних класів, захворювання підтвердили у 11-х учнів.
За його даними, усього в області близько 5 тисяч школярів переведені на дистанційне навчання, коронавірус підтвердили у 186 учнів та 230 працівників освіти у 190 закладах.
Станом на 9 жовтня, за словами Романа Чуба, 596 підтверджених випадків серед лікарів області, 9 – діагностовані за останню добу. Двоє медпрацівників померли», - отмечается в сообщении.

Метки: коронавирус, эпидемия