Для людей з інвалідністю в Дніпрі закупили ще одне «Соціальне таксі»

Для людей з інвалідністю в Дніпрі закупили ще одне спеціалізоване авто для надання послуги «Соціальне таксі». Наразі у місті люди з інвалідністю мають можливість безкоштовно користуватися цією послугою. Так, з початку року послугою користуються 650 дніпрян.

IMG_8650

«Ми отримали спеціалізований автомобіль для перевезень людей з інвалідністю. На сьогодні у нас їх уже п’ять. Закупили автомобіль за коштиз міського бюджету. «Соціальне таксі» максимально укомплектоване системою безпеки для людей з інвалідністю, і це була головна вимога до нього. Автомобіль доукомплектований вогнегасником, аптечкою та світловідбивними жилетами, а також набором для евакуації у разі екстреної ситуації. Окрім цього, автомобіль укомплектований гідравлічним підіймачем. Дніпро не стоїть осторонь технологій, і тому для управління підіймачем використовуються чотири способи: дистанційна панель, пульт, смартфон або механічний спосіб», - розповів директор міського центру соціальної допомоги Максим Єрьоменко.

IMG_8660

Послуга «Соціальне таксі» надається людям з порушенням опорно-рухового апарату та органів зору, першої та другої групи інвалідності. Завдяки поповненню ще одним автомобілем, кількість перевезень буде збільшена до п’яти на одну людину за місяць.

«Люди з інвалідністю не завжди можуть скористатися навіть звичайним таксі. Тому саме для цих людей подібні машини є незамінними. Ця машина одразу може перевозити декількох людей, і у неї є гарний підіймач. Останній має витримувати понад 200 кілограмів, а цей витримує 400», - розповіла голова громадської організації «Океан добра» Ольга Волкова.

IMG_8667

Сергій та Тетяна Подзюбан діляться, що користуватися послугою «Соціальне таксі» дуже зручно: «Прекрасно, що є така можливість користуватися цією послугою. Бо не всі можуть виходити в місто та користуватися міським транспортом».

Зазначимо, що скористатися послугою мають право люди з інвалідністю, що стоять на обліку у відділені щодо надання транспортних послуг «Соціального таксі» в міському центрі соціальної допомоги. Для цього необхідно подати такі документи: посвідчення особи з інвалідністю або пенсійне, копію довідки МСЕК, паспорту та ідентифікаційного номера, а також заповнити заяву. Після цього вже замовити таксі із зазначенням своїх даних та часом і місцем призначення поїздки, за номером телефону: 785-64-62.

IMG_8672 IMG_8641

Метки: Соціальне таксі