Для дніпрян елегантного віку оголосили реєстрацію на конкурс «Університет має таланти»

Танці, співи та театральні таланти. Університет третього віку оголошує реєстрацію на кастинг для участі у творчо-розважальному шоу «Університет має таланти». Відправити анкети можна до 1 березня включно, охочі обов'язково повинні мати щепленими та бути учасниками УТВ.

photo_2022-01-24_10-33-16

«Цьогоріч учасники зможуть позмагатися у чотирьох номінаціях: вокал, хореографія, оригінальний жанр та театральне мистецтво. У кожній категорії буде три переможці. До того ж можна виступати як сольно, так і колективами (але не більше ніж сім людей). До членів журі планується запросити дніпровських діячів культури та мистецтв. Зазначу, це не перший конкурс, ми проводили талант-шоу у 2018-му та 2019-му, але через пандемію призупинили», – зазначила головна спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Вікторія Дерець.

Зареєструватися можна як онлайн, заповнивши анкету (детальніше ) чи прийти за адресою: вул. Старокозацька, 40-Б. «Ми дуже чекаємо на ваші таланти. Реєструйся!» – наголосила Вікторія Дерець.