Для безпеки дніпрян: на червоній лінії проспекту Гагаріна обрізають дерева

Задля безпеки дніпрян. Для безперебійної роботи електротранспорту працівники КП «Міськзеленбуд» на проспекті Гагаріна обрізають гілки, які сильно нависли над контактними мережами. Робота кипить вже зрання. Проблемних дерев на ділянці – 170.

_MG_5378

«Таке нависання гілок близько до контактного дроту може загрожувати руху тролейбуса: його штанги чіпляються за гілку, і транспорт може просто зупинитися на дорозі. Ми дали заявку КП «Міськзеленбуд», щоб провели обрізування дерев. Обсяг роботи великий, власними силами ми б не впоралися», – зазначив Володимир Гавриляк, майстер контактної мережі енергогосподарства КП «Дніпровський електротранспорт». Фахівець додав, що, окрім проспекту Гагаріна, гілки часто обрізають на просп. О. Поля, вул. Робочій (центральна алея, де курсує трамвай), а ще на лівому березі – вул. Трамвайній.

_MG_5418

А щоб не зупиняти рух тролейбусів, працівники «Міськзеленбуду» обережно обрізають гілки, не вимикаючи електропостачання. «Деревам більше ніж 40 років. Ми намагаємося не затягувати обрізування. Дерева дуже швидко відростають: тут липа, багато гілок з’являється за кілька років. Якщо вони намокають або виростає листя, під вагою гілки опускаються і потрапляють на електромережі. На цих роботах задіяно 20 осіб, автовишка та техніка для вивезення сміття», – додав Ярослав Норенко, начальник дільниці «Правобережна-2» КП «Міськзеленбуд».

Роботи (від вул. Лазаряна до вул. Казакова) завершать до кінця наступного тижня.

_MG_5402 _MG_5404

Метки: КП «Міськзеленбуд»