«Дизайнерскую» собаку с аллеи Днепра похитили студенты ветеринарного факультета

Табличку с изображением собаки украли студенты четвертого курса ветеринарного факультета Днепровского аграрно-экономического университета. Об этом сообщается на странице Департамента по роботе с активами Днепровского горсовета в Фейсбуке.

цуценя

- Один з майбутніх фахівців із лікування тварин зізнався, що поцупив конструкцію для фотосесії, його друг відмовився від коментарів, - отмечается в сообщении. - Даний випадок є порушенням правил благоустрою міста - псування газонів та елементів декору. За такі дії передбачено штраф від 340 до 1360 грн.

Наразі інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради склала протокол на правопорушників та проведе з ними роз'яснювальну бесіду. Міська адміністративна комісія винесе рішення про суму штрафу.

соб_2

Під час крадіжки "цуценятку" пошкодили лапки. Дякуючи відеофіксації від Ситуаційного центру міста Дніпра, правопорушників знайшли менше ніж за добу.

Нагадаємо, що 12 січня Головний художник міста Дніпра Сергій Білий сумісно з депутатом Артемом Павловим та dnipro.design на прохання мешканців навколишніх будинків встановили шість табличок біля пам'ятника Слави у вигляді іконки "песика". Такі тестові конструкції мали закликати прибирати за своїми вихованцями.

соб

Ранее наш сайт сообщал, что в Днепре украли «дизайнерскую» собаку.