Документацию для строительства аэропорта помогут разработать австралийские эксперты

Документацию для строительства  Международного аэропорта в Днепропетровской области разработает австрийская компания Airport consulting Vienna. Он будет готов уже в этом году. Это по сообщению пресс-службы обсуждалось во время совещания в Днепропетровской ОГА.

-На зустрічі представники ОДА, Державного агентства інфраструктурних проєктів, дніпровського аеропорту, проєктна команда групи DCH обговорили технічні особливості будівництва летовища. Все, аби роботи розпочалися в строк – вже у 2020 році, - отмечается в сообщении. - У Держбюджеті-2020 на аеропорт у Дніпропетровській області заклали 1 млрд. грн. Виділені державою кошти спрямують на будівництво злітно-посадкової смуги довжиною 3,2 км. Аеровокзальним комплексом займатиметься приватний інвестор – українська промислово-фінансова група DCH.

аэропорт

-На старті проекту необхідно дуже чітко розуміти, який вигляд матиме аеродромний комплекс, де і як будуть розташовані конкретні об'єкти інфраструктури. І, звичайно, оцінити динаміку бізнес-показників в довгостроковій перспективі, – сказав керівник проєкту будівництва Міжнародного аеропорту «Дніпро», генеральний директор Міжнародного аеропорту «Харків» Володимир Васильченко. - Я впевнений, що у співпраці з Airport Consulting Vienna ми оперативно підготуємо необхідні базові документи.

Всесвітньо відома австрійська консалтингова компанія вже працює над базовою плановою документацією для Міжнародного аеропорту «Дніпро». Експерти проєктної команди DCH і Airport Consulting Vienna готуватимуть інформацію для розробки дизайну аеродрому та майстер-плану.

У Airport Consulting Vienna величезний міжнародний досвід консультаційної підтримки інвестиційних проектів в індустрії аеропортів. Ми застосуємо нашу глобальну експертизу в Дніпрі, щоб в місті з'явилися дуже функціональні і сучасні «повітряні ворота, – наголосив представник Airport Consulting Vienna Юрій Рубанов.

На зустрічі в ОДА обговорили практичні питання, вирішення яких необхідне для старту будівельних робіт. Йшлося про розміщення злітно-посадкової смуги, проектування летовища, виділення землі.

Метки: аэродром, дизайн, днепровский аэропорт