Дети, проживающие в доме-свалке с дебоширкой, вызвали полицию

В грязи и среди куч мусора в одном из домов на улице Мостовой находились пятеро детей - четыре девочки 14, 13, 11, 9 лет и 7-летний мальчик. Именно они 25 ноября ночью вызвали полицию. Патрульным, которые приехали на вызов, дети пожаловались на хулиганские действия сожительницы их дяди. В группе «Патрульна поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

мус

- Як з'ясувалося, в будинку проживають дві родини — жінка з п'ятьма дітьми та її брат зі співмешканкою. Остання перебувала у стані алкогольного сп'яніння, вчинила сварку, розбила вікно, поводилася неадекватно, чіплялася до дітей й ображала їх. Патрульні склали на жінку адміністративний матеріал за хуліганство.
Але найбільше їх вразили умови, в яких були неповнолітні. Як ви бачите на фото, увесь будинок завалений сміттям, замість нормальної їжі — гнилі залишки. Було видно, що діти голодні, й не мають догляду та піклування. Матері та батька вдома не було. Як пояснили діти, вони поїхали відпочивати.
Поліцейські зателефонували їхнім батькам, аби ті терміново прибули додому. Незабаром приїхала мати дітей, і забрала їх з собою до іншого помешкання. На неї інспектори склали протокол за ст. 184 (Невиконання батьківських обов'язків) КУпАП та повідомили про виявленний факт інспекторів ювенальної превенції.

мус_2 мус_3 мус_4 мус_5 мус_6

Метки: дети, мусор