Депутати Дніпра звернулися до НКРЕКП, аби мешканці відомчого житла і гуртожитків не переплачували за газ

Депутати Дніпра звернулися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з пропозицією прирівняти до побутових споживачів підприємства (зокрема й комунальні), на балансі яких є відомче житло та гуртожитки. Причин внести такі зміни до Кодексу газотранспортної системи декілька. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну чимало підприємств були змушені зупинитися або скоротити робочий день. Це мало прямий вплив на фінансову спроможність працівників.

_MG_6131

Крім цього, лише за даними офіційної статистики Дніпро прихистив понад 100 тис. переселенців із гарячих точок. Водночас реальна цифра є удвічі більшою, а чимало з тих, хто через війну був змушений покинути свої домівки, нині мешкають зокрема й у гуртожитках.

_MG_6141
«Наголошуємо, що, на нашу думку, збільшення вартості природного газу для мешканців гуртожитків збільшить заборгованість перед комунальними підприємствами, що є балансоутримувачами гуртожитків. Це може призвести до перебоїв з постачанням природного газу та збільшить навантаження на бюджет Дніпровської міської територіальної громади», — йдеться у зверненні депутатів, яке ухвалили під час 23-ї позачергової сесії міськради 29 червня.