Середа, 17 квітня 2024 року

Депутати – батьківщинці у Дніпропетровській обласній раді стали надійною основою демократичної більшості

У Дніпропетровській обласній раді VII скликання ВО «Батьківщина» має 9 представників.

Це політично загартовані люди, готові все робити для того, щоб збудувати в області справедливі суспільні відносини, відновити економічну потужність сільського господарства та промислових підприємств.

Депутати від ВО «Батьківщина»  мають  професіональний і політичний досвід і бажання працювати, знають, чим живе зараз громада Дніпропетровщини і на що сподівається.

-    У нашій команді  - говорить Андрій Козар, депутат Дніпропетровської обласної ради  від ВО «Батьківщина», - найбільша кількість аграріїв, тому плануємо плідно працювати над розвитком агропромислового комплексу Дніпропетровщини.

Я вважаю, що немає проблем, яких не можна розв’язати. Але це лише за умов, що  всі працюватимуть як слід, разом і не опускатимуть рук, коли виникають труднощі. Адже сьогодні ми маємо всі можливості для цього.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Місцеве самоврядування – це не тільки певний рівень влади, але й головний елемент громадянського суспільства, завдяки якому погоджуються інтереси цього суспільства та держави.

Вважаю, що системну та послідовну  політику здійснюють не одинаки, а згуртовані команди. Такий колектив зараз склався у нас у Дніпропетровській обласній раді із числа депутатів, представників демократичних сил, які сформували дієву більшість.

Напередодні першої установчої сесії  обласної ради представники шести політичних сил, представлених у Дніпропетровській обласній раді, підписали угоду про спільну діяльність демократичних сил. Нам вдалося об»єднатися заради Дніпропетровщини.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Зараз наше завдання – формування такого кадрового потенціалу, який міг би розумно керувати та вирішувати проблеми області. Життя вимагає зараз конкретних змін та рішучих дій.

Депутатська фракція «Батьківщина» делегувала своїх представників до складу керівництва обласної ради та до складу керівництва постійних депутатських комісій. Це досвідчені партійці та професіонали своєї справи.

Батьківщинці будуть  реалізовувати програму партії та відстоювати інтереси мешканців Дніпропетровщини!

Метки: ВО Батькiвщина, Днепропетровский облсовет

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.