День Валентины: в Днепровском Доме искусства собрали лучших представительниц прекрасного имени

Всех Валентин, сотрудничающих с Домом искусства на своей фб-странице поздравила искусствовед Валентина Слобода

ва

«Шановні друзі! Сьогодні у ВАЛЕНТИН день Янгола, тож хто не встиг ще повітати Валентин - зробіть це. У нашому Будинку мистецтв ще у 2015 році створено творче об"єднання "Мистецька нива Валентин".Сприяли цьому журналісти 11 телеканалу, які висвітлювали наше свято в Тетянин день і розповідали про талановитих Тетян. Просто взяли мене і підбили: а слабо зібрати і талановитих Валентин? НЕ слабо: зібрала, створила творче об"єднання і тепер старанно працюємо, обробляючи свою мистецьку ниву для людей.

ЛЮБІ МОЇ ТЕЗКИ, ПОДРУГИ! Дякую за співпрацю, за підтримку, за щире серце і готовність завжди підставити своє плече усім членам нашого творчого об"єднання: народній артистці України Валентині КОВАЛЕНКО, знаним майстрам петриківського розпису Валентині ПАНКО, Валентині СТАТИВІ-ДЕЦІ, Валентині ХОМЕНКО, Валентині МІЛЕНКО,заслуженому художнику, скульптору Валентині ЩЕДРОВІЙ і майстру лялькарства Валентині ПЕРЕДЕРІЙ, художнику-графіку Валентині ДРОБИШ, поетці, кандидату наук Валентині БАБЕНКО, музиканту Валентині ГАЛУШЦІ, художницям Валентині ЛАУШКІНІЙ та Валентині АРЕП"ЄВІЙ, вокалістці Валентині ТИМОЩУК, історику Валентині МАТОВІЙ, шановним керівникам управлінь і організаторам багатьох свят Валентині ТАЛЬЯН і Валентині БОЙКО. СВЯТКУЄМО І ПРАЦЮЄМО ДАЛІ!», - отмечается в сообщении.

В коллективе «Днепра вечернего» также есть наша замечательная коллега Валентина Коваленко, которую мы поздравляем с её днём!

ва чс

Метки: День Валентины, Дом искусств