День кота: никопольский священник рассказал, как Боженька исполнил желание маленькой девочки

В День кота священнослужитель из Никополя Ігумен Меркурій Скороход  рассказал в соцсетях добрую историю, связанную с пушистым мурлыкой. Эта история учит никогда не унывать, а всегда уповать на Бога.

117352100_4235423913197251_5438627478997788249_o

Вот что поведал батюшка:
- 8 серпня щорічно відзначають всесвітній день кота.
Ось вам до цього дня історія саме про нашого улюбленця.
В одному селі жив священик і був у нього кіт. Священик кота дуже любив, оскільки був самотній. І ось одного вечора він не знайшов свого улюбленця в будинку. Батюшка занепокоївся і кинувся його шукати. Знайшов досить швидко, оскільки будиночок і ділянка у нього були скромні - кіт заліз на верхівку дерева і сидів там, дивлячись переляканими очима. Мабуть, собака загнала його. Побачивши господаря, кіт жалібно занявкав, та так, що серце у того розривалося від жалю. Але як зняти перелякану тварину? Умовляння і приманювання ефекту на дали...
Але ми, не в середні століття живемо - священик придумав такий хід: прив'язати до дерева мотузку, щоб за допомогою машини, нахилив його до землі. Потім кіт або сам зістрибне, або він його візьме. Мотузку він звичайно прив'язав і дерево машиною нахилив. Та ось тільки коефіцієнт міцності мотузки до уваги отець не взяв... Загалом, мотузка лопнула в момент близькості дерева з землею - рогатка вийшла ще та! Кот вийшов на балістичну орбіту в одну мить, так що священик з його слабеньким зором так і не зрозумів - куди ж поділася тварина?
Ви думаєте на цьому історія закінчується? Як би не так! По сусідству зі священиком жила жінка з маленькою донькою. Дочка часто просила маму дозволу принести в будинок якусь тваринку.
Але навіщо козі баян? І так з дитям турбот вистачає. Ось і того вечора дочка завела свою стару пісню:
- Мамочко, давай візьмемо кошеня...
- Ні, доню, ми собі не можемо цього дозволити.
- Але ж я дуже хочу, я себе добре веду, слухаюсь у всьому...
Мама поміркувала - дитина і справді мало не ангел, що не гаркає ж як Жеглов: «Я сказав!». І вирішила вчинити так: «А ти доню, - каже, - помолися, попроси у Господа кішечку, якщо ти заслуговуєш, то Він обов'язково її тобі пошле».
Слухняний янголятко схилив рожеві коліна перед іконою і направив благання Богу. Після закінчення цього таїнства в розкрите вікно влетів той самий котяра, якого священик пустив по стопах Гагаріна. Мама втратила свідомість...

 

Метки: девочка, желание, священник