День Конституции в ЦНАПах Днепропетровщины: патриотические смаколики, шарики, подарки

Во всех Центрах предоставления административных услуг (ЦНАП) области прошел 31-й региональный тематический флеш-моб. Здесь с радостью приветствовали посетителей с государственным праздником - Днем Конституции Украины! Заместитель директора департамента экономического развития ОГА Елена Личманенко об этом в Соцсети сообщила следующее.

-Тематичні літературні куточкі, готові результати адмінпослуг з вітальними листівками та цікавими фактами про головний документ країни, неймовірні смаколики, виконанні в патрітичному стилі, повітряні кульки в кольорах національного прапора, українські вишиванки, щасливі діти з першими українськими паспортами та найвродливіші дівчата, з усіх сервісних організацій, з найгарнішими посмішками - все це про ЦНАП! Про єдину мережу ЦНАП Дніпропетровської області напередодні великого державного свята!

цнап_6

Ми пишаємося тим, що працюємо з людьми і, головне, для людей, та продовжуємо наполегливо руйнувати стереотипи про ЦНАП, як чергову бюрократичну установу! Популяризуємо центри як дієвий майданчик для творчого, духовного та патріотичного розвитку наших мешканців!!!!
Та щиро вітаємо всю Україну з Днем Конституції! І бажаємо чистого неба, яскравого сонця та квітучого, барвистого життя всім українцям!!!!
Бо ми того, дійсно, варті!
Зі святом!!!

УНАП_2 цнап Цнап_3 ЦНАП_4 цнап_5 ЦНАП_7

Метки: День Конституции, ЦНАП