Дело раненого во время военных учений криворожского журналиста Вячеслава Волка рассматривается уже 3 года

6 июля прошло три года со дня резонансного случая в Кривом Роге: во время военных учений на территории Саксаганского райсовета журналист и оператор местного интернет-издания Вячеслав Волк был тяжело ранен в шею выстрелом из пистолета.

вовк-2

Следствием огнестрельного ранения стал паралич. Теперь Вячеслав прикован к инвалидной коляске. В течение этих трех лет Вячеслав Волк перенес несколько сложных операций и около десятка реабилитационных курсов.
Об этом сообщает suspilne.media 

«Зараз В’ячеслав знову на лікуванні у Запоріжжі. Пробуде там місяць. Мета – відновити рухливість рук. Розгляд справи пораненого під час військових навчань журналіста і оператора інтернет-видання В’ячеслава Волка триває третій рік. Обвинувачений – на свободі, родина Волка продовжує збирати кошти на дороговартісне лікування та реабілітацію. Прогрес є, каже Слава: якщо раніше не міг навіть довго сидіти у візку, тепер це стало можливо. Депресії немає, але складність у тому, що важко дається відновити рухливість рук. За словами В’ячеслава, платити за дороговартісні курси йому допомагають родичі, друзі та інші люди, які у соцмережах відгукуються на пости про необхідність допомоги.

вовк

За три роки перебігу розслідування справи В’ячеслава Волка питання про відповідальних за нанесення тяжких тілесних ушкоджень чоловіку не отримало відповіді.

6-го липня 2017-го постріл у В’ячеслава здійснив волонтер-інструктор Ігор Петренко, коли показував представникам ЗМІ постановочну сцену із затримання порушників. У судах одночасно тривають дві справи – проти інструктора, який стріляв у В’ячеслава і досі на волі, і друга – проти військового відомства, яке організовувало штабні навчання. Справу закривали двічі через те, що у діях посадових осіб Саксаганського військомісаріату слідчі не знаходили складу злочину.

За словами адвоката В'ячеслава Волка, Максима Гореликова, є надія, що до кінця поточного року буде розглянута справа волонтера-інструктора Ігора Петренка. Буде винесено вирок по цій справі. За словами адвоката, ситуація з другою справою – проти військового відомства, яке організовувало штабні навчання, більш складна і вирок доведеться чекати не в цьому році.

13-го серпня у Саксаганському районному суді Кривого Рогу мають продовжити розгляд справи щодо вини військового інструктора. Планується, що у суді з’явиться і сам самого постраждалий В’ячеслав Волк, щоб вперше за три роки дати свої свідчення», - отмечается в сообщении.

вовк-3

Ранее мы писали  о том, что в ноябре 2017 -го в Саксаганском районном суде Кривого Рога начато рассмотрение дела тяжело раненого из огнестрельного оружия Вячеслава Волка, оператора сайта «Первый Криворожский».

Метки: Вячеслав Волк, огнестрельное ранение, суд