Дело о хищениях на ремонте Нового моста передано в суд – ПРОКУРАТУРА

Прокуратура Днепропетровской области направила в суд обвинительный акт в отношении чиновников Днепровского горсовета, директора и начальника участка общества с ограниченной ответственностью, которое ремонтировало Новый мост.

Как сообщила пресс-служба ведомства в деле фигурируют заместитель городского головы-директор департамента, его заместитель и начальник управления.

Прокуратура считает, что при проведении капитального ремонта Нового моста исполнитель допустил ряд нарушений, а чиновники горсовета тем не менее подписали акты выполненых работ, чем причинили ущерб государству в размере 29,5 млн. грн.

- Як повідомлялось раніше, у період 2018-2019 рр. переможцем тендерів на проведення капітального ремонту Нового мосту у місті Дніпрі на суму понад 376 млн грн було визнано ТОВ «Підприємство МАСТ-БУД». Проте під час виконання ремонтних робіт підприємство допустило ряд порушень.

Так, за результатами комплексної судової будівельно-технічної та товарознавчої експертизи, зразки бетону, відібрані на мосту, не відповідають класу бетону, зазначеному в проектній документації, крім того, завищена вартість будівельних матеріалів.

Завідомо неправдиві відомості щодо фактичного обсягу виконаних робіт та їх вартості у подальшому були внесені до актів виконаних робіт та підписані посадовцями міської ради.

Таким чином, за версією слідства, вступивши у злочинну змову, посадовці Дніпровської міської ради та товариства з обмеженою відповідальністю спричинили державі збитки у розмірі 29,5 млн грн., - говорится в сообщении областной прокуратуры.

Метки: прокуратура, ремонт нового моста