Далеко не ушел: патрульные задержали мужчину, забравшегося ночью в дом и похитившего деньги

Сегодня в полночь на спецлинию 102 поступило сообщение о том, что в дом на улице Илларионовская ворвался неизвестный и забрал деньги.
Патрульные сразу же прибыли на вызов потерпевших. На странице Патрульной полиции Днепропетровской области об этом сообщается следующее.

- Потерпілі 82-річна пенсіонерка та її син, 56-річний чоловік, розповіли, що до їхнього будинку через вікно вдервся невідомий у масці, погрожував їм зброєю та вимагав гроші. Коли потерпілі відмовилися, то сам знайшов їх і забрав. А коли господар спробував йому завадити, побив його та пішов геть. Поліцейські отримали прикмети зловмисника і передали усім екіпажам.
Під час відпрацювання прилеглої території на вулиці Курсантській, неподалік лісосмуги, один із екіпажів помітив чоловіка, схожого за прикметами. Його зупинили, аби перевірити. Під час спілкування патрульні помітили на одязі громадянина сліди крові і запитали — що з ним сталося. Той відповів, що побився з невідомими. Втім, під час поверхневої перевірки у чоловіка патрульні виявили в кишені предмет, схожий на пістолет, а також ніж та гроші. На місце події охоронці порядку викликали слідчо-оперативну групу. 30-річного чоловіка доставили до відділку поліції.

вд вд_2 вд_3 вд_4

Метки: вор