COVID-19: ситуация по школам Кривого Рога

Стало официально известно, какая ситуация сложилась по заболеваемости COVID-19 в школах Кривого Рога. Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради  сообщает о том, что на данный момент в учебных заведениях выявлены 48 заболевших. Из них: 21 педагог, 19 учеников и 8 техработников. Некоторые классы находятся на самоизоляции, многие - на дистанционном обучении. Закрытых школ нет.
Вскоре будет обнародована информация по поводу возможных каникул или карантина.

- Шановні учні, вихованці, батьки та педагоги!
У місті станом на сьогодні у 33 закладах освіти 48 захворівших на ковид-19 (21 педагог, 19 учнів, 8 техпрацівників); 4 учнів одужало. Госпіталізовано 11 серед усіх захворівших. Закритих шкіл немає. Є закриті класи: 2 - на самоізоляції, 22 - на дистанційному навчанні.
Почали хворіти діти та доросли на ГРВІ: 2 класи закриті з цієї причині. З 12.10.2020 1 клас пішов на дистанційну форму навчання, 1 вийшов; 2 групи ЗДО приступили до роботи.
Щодо канікул чи карантину. МОН та МОЗ подадуть відповідну пропозицію від двох відомств на розгляд комісії з ТЕБ та НС з рекомендацією підготувати відповідне розпорядження й ухвалити його на засіданні Кабінету Міністрів вже 13 жовтня.
Тому чекаємо загальнодержавного рішення, - проинформировали сотрудники департамента.

Метки: Covid-19, карантин, Кривой Рог, школы