“Чудо” от врачей больницы Мечникова: боец со сквозным ранением в голову в полном сознании (ВИДЕО)

Руками нейрохирургов больницы Мечникова совершено очередное чудо. Боец, получивший сквозное пулевое ранение головного мозга, передал привет сослуживцам. Об этом сообщил генеральный директор больницы Сергей Рыженко в Фейсбуке.

- Коли надії немає зовсім - сталося диво руками нейрохірургів лікарні Мечникова, - отмечается в сообщении. - Наскрізне діаметральне кульове поранення головного мозку. Багаточасова складна операція. Зараз Андрій дуже успішно продовжує реабілітацію у Львівському клінічному військово-медичному центрі.
І знову сенсація – повна свідомість.
Це кращі військові лікарі, які за 7 років стали нашими найближчими фронтовими друзями.
Вклоняємося!

 

 

Заведующий отделением нейрохирургии №2 больницы им. Мечникова Андрей Сирко в комментариях пояснил следующее.

- Нейрохірургам лікарні Мечникова провести операцію з таким неймовірним результатом дозволив сучасний операційний нейрохірургічний мікроскоп. Велика подяка корпорації "АТБ-маркет", друзям лікарні Мечникова та меценатам Віктору Івановичу та Євгенію Петровичу за цей мікроскоп. За ці 7 років війни на ньому вже проведено півтори тисячі надскладних операцій. І цей випадок доводить, що в лікарні Мечникова мають порятунок навіть ті важкопоранені бійці з наскрізними та діаметральними пораненнями, летальність серед яких за даними літератури становить 99%.

Отсебя добавим, что любой аппарат хорош, когда он в руках профессионалов.

 

Метки: больница им. Мечникова, ранение