Четвер, 15 травня 2025 року

Чиновников одного из горсоветов Днепропетровщины будут судить за присвоение 1, 6 млн. грн.

Прокуратурой Днепропетровской области направлено в суд обвинение в отношении пяти должностных лиц одного из городских советов, за присвоение бюджетных средств и служебный подлог (ч.5 ст.191, ч.3 ст.28 ч.1 366 УК Украины). Пресс-служба прокуратуры об этом сообщает следующее.

-За даними слідства, голова міської ради спільно з начальником управління, головним спеціалістом міської ради та ще двома співучасниками, вступивши у попередню змову, здійснили привласнення бюджетних коштів.

Так, створивши ряд підприємств з ознаками фіктивності, учасники групи укладали з ними договори на виконання ремонту покрівель житлових будинків. Під час ремонту використовувалися матеріали, якість яких не відповідала вимогам проектів, а роботи фактично виконували особи, що не мають жодного відношення до підприємств, з якими укладалися договори. У подальшому посадовці складали акти виконаних робіт, куди вносили завідомо неправдиві відомості щодо використаних матеріалів, фактичного обсягу та вартості цих робіт.

Сума збитків від злочинної діяльності вказаних осіб становить понад 1,6 млн грн.

Довідково: санкціями вказаних статей передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Как ранее сообщал наш сайт,  СБУ расследует хищения бюджетных средств на десятки миллионов гривен на Днепропетровщине.

 

Метки: присвоение бюджетных средств, прокуратура, служебный подлог, суд

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.