Чи витримав у Дніпрі Селянський узвіз випробування дощами

У Дніпрі зливова каналізація, що була вкладена майже з нуля на Селянському узвозі витримала випробування дощами. Остаточно роботи на цій ділянці планують завершити вже у жовтні.

IMG_8145

«Наразі зливова каналізація вкладена на більшій частині вулиці. Дощі, які були на цьому тижні, нам показали, що система працює на 100%. Місцеві мешканці вже мали змогу оцінити те, що вода у їх подвір'ях більше не стоїть. Бо вона з вулиці Симферопольської сходила під землею та йшла своїм ходом по зливовій каналізації. Підрядники також встановили спеціальні системи для збору води згори, яка також потрапляє у загальну мережу. Коли ми доробимо 70 метрів, які залишилися – на цьому відрізку питання зливової каналізації буде закрито назавжди. Окрім цього, у нас є гарантія від підрядника на дорожнє покриття. По закінченні робіт буде проведено окремий комплекс заходів з благоустрою. Облаштовано тротуар з парканом та зроблене освітлення, як на Січеславській набережній», - розповів Антон Андрієнко, головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників.

IMG_8244

Головний інженер компанії «Спецбудмонтаж-21» Євген Ставманенко зазначив, що залишилося вкласти ще 70 метрів труби зливової каналізації: «Спочатку ми за допомогою КП «Гідроспоруди» намагалася промити старі системи, але виявилося, дешевше було прокласти нову. Також вкладено 350 плит та виконано монолітні ділянки. Залишилося вкласти ще 120 плит».

IMG_8204

Місцева мешканка Людмила задоволена тим, що виконуються роботи на цій ділянці: «Я буду рада гарній дорозі, бо тут раніше можна було поламати ноги. Дуже добре також і те, що передбачені тротуари».

Дніпрянин Борис майже кожен день проходить по Селянському узвозу з роботи і спостерігає за ходом виконання робіт: «Тут роблять все капітально. Я навіть не очікував, що буде зроблено усе по - новому. Так, на сто років вистачить».

IMG_8159 IMG_8183