Четверо полицейских под пытками заставили днепрянина признаться в краже

Следователи теруправления Государственного бюро расследований, расположенного в городе Полтаве, сообщили о подозрении четырем полицейским Индустриального отделения полиции Днепропетровской области за пытки человека. Об этом сообщает Украина Криминальная.

«За даними слідства, група з чотирьох поліцейських у листопаді 2018 року після затримання мешканця Дніпра 1992 року народження, застосовуючи силу, змушували останнього зізнатися в крадіжці. Згідно з висновками експертних досліджень у потерпілого виявлено численні тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості.
Якби чоловік зізнався у скоєному, йому було б повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 185 Кримінального Кодексу України (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інш еприміщення чи сховище або що завдала значно їшкоди потерпілому). Таке обвинувачення карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Поліцейським оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 127, ч. 2.ст. 28 та ч. 1.ст. 365 Кримінального Кодексу України (катування за попередньою змовою групою осіб і перевищення влади або службових повноважень). Також слідчі ДБР направили клопотання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та від сторонення їх від займаної посади.
У разі доведення вини, правоохоронцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років», - отмечается в сообщении.

Метки: полиция, пытки