Черговий по місту: представник міської влади проінспектував полігон «Правобережний» та відвідав Пункт незламності

Комплекс раціонального використання та зберігання побутових відходів «Правобережний» у Дніпрі — один із найсучасніших полігонів в країні. Тут захоронюють тверді побутові відходи у спеціалізованих котлованах, дно та стінки яких ізольовані гідроізоляційними матеріалами. А відтак — це виключає забруднення ґрунту, ґрунтових вод. Також полігон обладнаний системами збору та відведення фільтрату, трубами дегазації, аби не було тління та не виникали пожежі.

Äèçàéí áåç íàçâàíèÿ - 1

29 січня, за дорученням міського голови Бориса Філатова, директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Олег Семенко проінспектував полігон. Представник міської влади цього дня є черговим по місту.

«Відвідавши полігон, пересвідчився, що він працює у штатному режимі, 24/7. На лінії нині 30 машин визначеного перевізника сміття ТОВ «Екологія Д». У середньому кожного дня сюди надходить від 1 000 до 1 500 тонн твердих побутових відходів. Окрім того, близько 2 800 тонн відходів привезли сюди зі зруйнованого будинку № 118 на ж/м Перемога», — зазначив Олег Семенко.

Äèçàéí áåç íàçâàíèÿ - 4

Водночас директор комунального підприємства «Еко Дніпро» Едуард Мєшковський розповів: «Сюди привезли усе, що демонтували зі зруйнованого будинку. Підготували для цього спеціальний майданчик. Усі знайдені цінні речі, фотографії, документи, телефони тощо передаємо до відповідного штабу».

Також під час інспекційного об’їзду черговий по місту відвідав Пункт незламності у школі № 62, облаштований в укритті. Він оснащений генератором, тепловими пушками, є ігрова кімната для дітей, для відвідувачів із домашніми тваринами.

Äèçàéí áåç íàçâàíèÿ - 13

«Відвідавши цей Пункт, який розрахований на понад 400 осіб, переконався, що тут усе облаштовано, усюди чисто. У Пункті тепло, є електрика, запаси питної й технічної води, підготовлені санвузли, достатньо місць для перепочинку тощо. Словом, для відвідувачів тут є все необхідне», — додав Олег Семенко.

Нагадаємо, за дорученням міського голови Бориса Філатова у Дніпрі запрацював так званий інститут чергового по місту. Щодня профільні заступники та директори департаментів і комунальних підприємств інформуватимуть мешканців щодо різних галузей життєдіяльності обласного центру.

Äèçàéí áåç íàçâàíèÿ - 16