Черговий по місту: директор департаменту транспорту перевірив метро, гуртожиток та Пункт незламності

Удень вони перевозять пасажирів, а вночі – покращують роботу метро. Працівники метрополітену працюють цілодобово, аби дніпряни їздили з комфортом. Уночі, коли з контактної рейки знімається напруга, робітники мають можливість проводити ремонтні та технічні роботи. Зокрема, робітники щоденно стежать за станом тунелів. Також вони проводять технічні огляди водовідливних установок. За допомогою них відкачують ґрунтові, атмосферні й виробничі води. Ці установки у разі блекауту мають резервне живлення.
Дизайн без названия - 8
Дизайн без названия - 35

«Щодо вологості в тунелях, то я задоволений їхнім станом, адже були часи, коли води було набагато більше. Крім цього, перевірив, як хлопці виконують необхідні ремонтні роботи на контактних рейках. Також завітав на суміщену тягознижувальну підстанцію, що розміщена на станції «Метробудівників». Там хлопці також проводили регламентні технічні роботи. Загалом задоволений роботою підлеглих, адже кожен робітник виконує її в повному обсязі. Подібну роботу вони проводять щоночі. Якщо ці роботи не виконувати, то збільшується ймовірність, що обладнання виходитиме з ладу і рух зупинятиметься», – зазначив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігор Маковцев. Він також подякував працівникам від імені Бориса Філатова за їхню якісну роботу для дніпрян.

Дизайн без названия - 31

Дизайн без названия - 22

Також Ігор Маковцев відвідав гуртожиток КП «Дніпровський електротранспорт». Тут у 62 кімнатах мешкає 120 людей – співробітники підприємства з родинами. У гуртожитку створили всі необхідні та комфортні умови для проживання, зокрема донедавна там провели ремонти санвузла та встановили бойлери на кухнях. Крім цього, реконструювали теплопункт. Раніше у гуртожитку була власна газова котельня. У 2020 році будівлю підключили до централізованої мережі теплопостачання, замінили труби водопостачання та каналізації.

«Ми постійно піклуємось про те, аби поліпшити побутові умови для працівників, які тут проживають. Також ми встановили два великі бойлери, кожен на 1000 літрів. Таким чином цих двох бойлерів достатньо, аби забезпечити всіх мешканців гуртожитку гарячою водою в будь-який сезон», – додав Ігор Маковцев.

І наостанок директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР перевірив Пункт незламності у тролейбусному депо № 1 (вул. Холодильна, 2). Він повністю обладнаний, а головне – забезпечений генератором. Пункт поділили на три зони. У загальній є розетки для підзарядки гаджетів, питна та технічна вода, електрочайник, буржуйка. Є медична зона, де чергує медпрацівник. Також облаштована відокремлена кімната матері та дитини.

Нагадаємо, за дорученням міського голови Бориса Філатова у Дніпрі запрацював так званий інститут чергового по місту. Щодня профільні заступники та директори департаментів і комунальних підприємств інформують мешканців щодо різних галузей життєдіяльності обласного центру.