Через двое суток Днепропетровщина перейдет в «желтую» зону

С 23 сентября во всех регионах Украины будет введен «желтый» уровень эпидемической опасности. Такое решение было принято на внеочередном заседании Государственной комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций. По словам премьер-министра Дениса Шмыгаля, эпидемическая ситуация в стране стремительно ухудшается, поэтому обязанность государства - защитить жизнь и здоровье людей. Об этом сообщается на странице Днепропетровской областного совета в Фейсбуке.

желтый

- Динаміка захворюваності в регіоні за останні два тижні сягнула +57,75%, - отмечается в сообщении. - Станом на сьогодні, на Дніпропетровщині зареєстровано 143 143 випадків захворювання на Ковід-19. З них 422 — за останню добу.

- Активних хворих наразі в області 4 467 осіб. Дев’ятеро людей не можуть самостійно дихати й підключені до ШВЛ. Тому, закликаю громадян носити маски в закладах і громадському транспорті, а також дотримуватись дистанції в 1,5 метра й робити щеплення.

Вакцинація — найефективніший спосіб протидії #COVID19», — наголосив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Під час «жовтого» рівня епідемічної небезпеки на Дніпропетровщині діятимуть такі обмеження:

школи, дитсадки та ВНЗ працюють за умови 80% вакцинованого персоналу принаймні однією дозою;
заборонений масові заходи за участю більше однієї людини на 4 м² площі території або з наповненістю залів понад дві третин місць в кожному окремому залі;

не більше чотирьох осіб за столиком в закладі громадського харчування, а відстань між столами-мінімум 1,5 метра;

кінотеатри та інші Заклади культури працюватимуть із заповненістю залів менше двох третин місць або 50% місць в кожному окремому залі;

спортивні зали та фітнес-центри працюватимуть при обмеженні кількості відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 м² площі.

Метки: желтая зона, коронавирус