Cегодня юбилей экс-руководителя ЮМЗ

29 мая, исполнилось 70 лет Виктору Андреевичу Щеголю, Герою Украины, бывшему генеральному директору ПО «Южмаш».
Поздравления Виктору Андреевичу обнародованы на фб-странице предприятия

191791818_2560833537546094_7655910339958818827_n

«Шановний Вікторе Андрійовичу!
Прийміть щирі вітання з днем народження!
Ви працювали на підприємстві понад 40 років, очолювали ПІВДЕНМАШ більше 8 років і залишили по собі яскравий слід в історії підприємства.
З виробництвом супутників пов’язана левова частина Вашого життя і найвища відзнака держави – звання Героя України. Втім, на посаді керівника підприємства Ви успішно переймалися й іншою космічною тематикою. За час Вашого перебування біля керма підприємства було розпочато такі значні проєкти як виробництво ракети-носія «Зеніт-2SLБ» для програми «Наземний старт», рідинного ракетного двигуна РД-843 для європейської РН «Вега», основної конструкції першого ступеню для американської РН «Антарес». Останні два напрями виробництва сьогодні становлять основу виробничої програми ПІВДЕНМАШу.
Колектив ПІВДЕНМАШу високо цінує Вашу спокійну вдачу, доброзичливість та особисту порядність, поважає Вас за наполегливість, цілеспрямованість і високий професіоналізм. Ви зарекомендували себе як непересічний організатор виробництва, досвід якого дотепер лишається потрібним підприємству. Напрацьований за десятиріччя самовідданої праці беззаперечний авторитет в поєднанні з глибоким знанням виробництва робить Вас, Вікторе Андрійовичу, одним з найшановніших ветеранів ПІВДЕНМАШу.
ПІВДЕНМАШ радий, що і зараз Ви знаходите сили і бажання допомогти рідному підприємству у вирішенні поточних складних завдань. Адже Ваша історія це не тільки про сумлінну працю, а й про перемоги – за Вашими плечима не лишилося жодного невиконаного завдання чи проваленого проєкту.
Вікторе Андрійовичу, щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості та наснаги для реалізації Ваших планів», - отмечается в сообщении.